Csapatunk idén is részt vett a Felvidéki Emlékhadjáraton, a vasárnapi észak-komáromi programokon szerepeltünk.
A Klapka szobornál a koszorúzás után sortüzzel tisztelegtünk a komáromi hős előtt. A Felvidéki Hadjárat kitüntetéseit követően átadtuk Tárnok István hő. alezredesnek a Cserey Érdemrend katonai változatát az 1848/49-es Szabadságharc hagyományőrzésében kiemelkedő tevékenységéért, az emlékhadjáratok megszervezéséért.
Az Öregvárban a csatabemutatón honvéd gyalogságunk és tüzérségünk is részt vett, látványos pirotechnikai effektek mellett látványos hadijátékot mutattunk be.
A csatabemutató díszmenettel ért véget.









